10 letnie tawny port marki taylor's
10 letnie tawny port marki taylor's

Taylor's 10-letni Tawny Port 20%, 0,75l

Porto Taylor’s 10YO to eliksir dojrzewający przez 10 lat, łączący nuty drzewne i dojrzałych owoców. Idealny na chwilę relaksu po posiłku, doskonały z niebieskimi serami pleśniowymi. Bestseller w Wielkiej Brytanii.

Ocena ogólna:

189,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Taylor's 10-letni Tawny Port 0,75l 

Odkryj niezwykłe bogactwo smakowe w każdym łyku Porto Taylor’s 10YO - wyjątkowego wina, które dojrzewało przez dziesięć lat, rozwijając swoje piękno i złożoność. Ten bursztynowy eliksir zachwyca nie tylko kolorami, ale przede wszystkim wyjątkowymi aromatami i smakami.

Porto Taylor’s 10YO to symfonia nut drzewnych i dojrzałych owoców. Jego łagodność i elegancja sprawiają, że jest idealnym wyborem na chwilę relaksu po posiłku. To wino deserowe, które doskonale komponuje się z aromatycznymi migdałami, soczystymi owocami jagodowymi czy gorzką czekoladą. Szczególnie zachwyca w towarzystwie niebieskich serów pleśniowych. Ten brytyjski bestseller z kategorii 10-letnich Tawny Porto nie bez powodu zdobywa serca miłośników dobrego smaku. Jego wyjątkowy charakter i bogactwo smakowe czynią każdą chwilę wyjątkową. Porto Taylor’s 10YO to nie tylko porto, to prawdziwe doświadczenie dla podniebienia. Odkryj ten brylant wśród win i delektuj się niezapomnianymi chwilami smakowymi już teraz!

Alkohol
20%

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię