średniej do pełnej mocy cygaro plasencia alma fuerte
średniej do pełnej mocy cygaro plasencia alma fuerte

Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I

Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I to wyjątkowe cygaro Toro Extra o smakowitym profilu. Pełne smaku i aromatu, to cygaro dla miłośników intensywnych doznań. 

Ocena ogólna:

92,90 zł

Najniższa cena produktu 92,90 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

tag_faces 9 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygaro Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I 

Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I to cygaro, które wnosi świeżość do rodziny Plasencia Alma Fuerte. Ta wersja Toro Extra to tradycyjny box press, nawiązujący do korzeni rodziny Plasencia. Wykonane w Nikaragui cygaro stanowi połączenie wyjątkowej jakości, nowoczesnego podejścia i ducha tradycji.

Paląc Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I, od razu zauważamy delikatny kremowy smak, który jest doskonale uzupełniony nutami białego pieprzu. Równocześnie gładkie i smakowite, te cygara oferują mieszankę smaków, która staje się coraz bardziej wyrazista w miarę spalania. Później pojawia się lekka dymność, a kawa i intensywna papryka zostają wprowadzone do profilu smakowego. Nuty suchej ziemi są wyraźne, a kremowość znacznie słabnie, nadal pozostawiając bogaty smak. Plasencia Alma Fuerte Colorado Claro Eduardo I to cygaro z doskonałą konstrukcją i spalaniem, oferujące w ilość dymu i równą linię palenia. Pomimo swojej wyrazistej natury, nigdy nie dostarcza zbyt dużo nikotyny, pozostawiając aficionado w komfortowej strefie. To cygaro, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom cygar z wyrazistym smakiem.

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Nikaragua
Moc
średnia do pełnej
Kaliber (ring)
54
Długość
159 mm
Format
toro
Czas palenia
60-90 minut
Pokrywa (wrapper)
Nicaragua (Jalapa Colorado Claro)
Zawijacz (binder)
Nicaragua
Wkładka (filler)
Nicaragua
Opakowanie zbiorcze
skrzynka 10 szt.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię