edycja limitowana cygara plasencia rabbit z 2023 roku
edycja limitowana cygara plasencia rabbit z 2023 roku

Plasencia Year of the Rabbit Limited Edition 2023

Cygaro z limitowanej edycji, które powstało celem uczczenia Chińskiego Nowego Roku. 2023 rok to w Kalendarzu Księżycowym Rok Królika, który ma gwarantować pomyślność i spokój. Cygaro stworzono wyłącznie z tytoni z Nikaragui.

Ocena ogólna:

199,00 zł

Najniższa cena produktu 199,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

tag_faces 20 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygaro Plasencia Year of the Rabbit Limited Edition 2023

W ostatnich latach dosyć popularne stało się wprowadzanie na rynek cygar z okazji Księżycowego Nowego Roku. Plasencia po raz trzeci stworzyła takie cygaro. W 2021 roku było to Plasencia Year of the Ox, w 2022 Plasencia Year of the Tiger, a tym razem jest to Plasencia Year of the Rabbit. Jest to w 100% nikaraguańskie cygaro w formacie toro na dłuższe, około 2-godzinne palenie. Tytonie, z których stworzone zostało cygaro pochodzą z pól w Dolinie Jalapa, uznawanej za jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawy tytoniu. Panują tam bowiem najbardziej optymalne warunki do wzrostu rośliny - odpowiednia temperatura i wilgotność. 

Plasencia Year of the Rabbit oferowana jest w przepięknej odsłonie z trzema pierścieniami w kolorze czerwonym ze złotymi elementami. Jeśli kupujesz 10 cygar, otrzymujesz elegancką, drewnianą skrzynkę ze złotymi grafikami, nawiązującymi do chińskiej kultury. Liczba cygar jest ograniczona, wyprodukowano bowiem jedynie 6 tys. skrzynek, z czego połowa została przeznaczona na rynek amerykański.

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Nikaragua
Moc
średnia
Kaliber (ring)
54
Długość
165 mm
Format
toro
Czas palenia
60-90 minut
Opakowanie zbiorcze
skrzynka 10 szt.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię