fajka z czarnym ustnikiem i kolorowymi zdobieniami
fajka z czarnym ustnikiem i kolorowymi zdobieniami

Fajka Passatore Bellezza 471681

Odkryj wyjątkową fajkę Passatore Bellezza z akrylowym ustnikiem, dostarczaną w opakowaniu z materiałowym etui. Wyprodukowana we Włoszech, ta fajka zachwyca przepięknym, kolorowym zdobieniem na główce, dodając niezwykłego uroku każdemu paleniu.

Ocena ogólna:

459,00 zł

Najniższa cena produktu 459,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

tag_faces 46 pkt w Programie Lojalnościowym

Fajka Passatore Bellezza

Fajka Passatore Bellezza to prawdziwa perełka w świecie palenia. Wyprodukowana we Włoszech, ta fajka to nie tylko narzędzie do palenia, ale prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyca swoim pięknem i doskonałością wykonania. Ustnik z akrylu nie tylko gwarantuje komfort palenia, ale także dodaje elegancji całej konstrukcji. Fajka Bellezza jest dostarczana w materiałowym etui, które nie tylko chroni ją przed zarysowaniami, ale także dodaje jej wyjątkowego uroku.

To jednak nie wszystko, co sprawia, że fajka ta wyróżnia się na tle innych. Jej prawdziwym unikatem jest przepiękne, kolorowe zdobienie na główce, które sprawia, że każdy egzemplarz staje się wyjątkowym dziełem sztuki. To zdobienie nie tylko przyciąga wzrok, ale także dodaje fajce charakteru i unikalności. To przepiękne akcesorium dla każdego miłośnika tytoniu, które niezwykle zasługuje na uwagę.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię