stylowa fajka jean claude wykonana z drewna oliwnego
stylowa fajka jean claude wykonana z drewna oliwnego

Fajka Jean Claude 402634

Odkryj nową jakość palenia z fajką JEAN CLAUDE z drewna oliwnego. Dla początkujących i pasjonatów palenia fajki. Smakuj chwile w nowym wymiarze.

Ocena ogólna:

169,00 zł

Najniższa cena produktu 169,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

tag_faces 17 pkt w Programie Lojalnościowym

Fajka drewniana Jean Claude

Zapraszamy do świata wyjątkowych doznań cygarowych, gdzie każdy wdech przenosi w podróż przez smaki i aromaty. Oto fajka JEAN CLAUDE z drewna oliwnego, która wyznacza nowy standard elegancji i komfortu w paleniu. Drewno oliwne, wyjątkowe i lekkie, jest materiałem tej fajki. Zaskakująco lżejsze od tradycyjnego drewna, nadaje fajce niezwykłego charakteru. Ciemnobrązowy ustnik akrylowy, wzorowany na klasycznym stylu Cumberland, subtelnie kontrastuje z główką fajki, podkreślając jej wyjątkowy design o głębszym odcieniu.

Dzięki doskonałej twardości i odporności na ciepło, drewno oliwne stanowi doskonały materiał do fajek. Jego właściwości palenia są zachwycające: równomierne spalanie, brak problemów z nadmiernym nagrzewaniem się czy irytującym smakiem. Fajki z drewna oliwnego są znakomitym wyborem dla początkujących oraz pasjonatów tej niezwykłej sztuki palenia. 

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię