aromatyzowane cygaro drew estate acid w rozmiarze box pressed robusto
5 ręcznie robionych cygar drew estate acid 20 w tubie aluminiowej
pudełko kartonowe z cygarami aromatyzowanymi z nikaragui
zbiorczy kartonik z 5 sztukami cygar marki drew estate z linii acid
aromatyzowane cygaro drew estate acid w rozmiarze box pressed robusto
5 ręcznie robionych cygar drew estate acid 20 w tubie aluminiowej
pudełko kartonowe z cygarami aromatyzowanymi z nikaragui
zbiorczy kartonik z 5 sztukami cygar marki drew estate z linii acid

Drew Estate ACID 20 Robusto Tubos

ACID 20 Robusto to wyjątkowe cygaro Drew Estate, które celebruje 20 lat marki ACID. Z liśćmi San Andres i niezwykłym aromatem, to doskonałe połączenie tradycji i innowacji. Dla miłośników kawy i czekolady - niezapomniane doświadczenie.

Ocena ogólna:

48,90 zł

Najniższa cena produktu 48,90 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

tag_faces 5 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygaro Drew Estate ACID 20 Robusto Tubos

Odkryj esencję 20 lat historii i pasji marki Drew Estate w jednym wyjątkowym cygarze - ACID 20 Robusto. To niezwykłe cygaro, które zostało stworzone, aby uczcić dwie dekady sukcesów marki ACID. Od momentu premiery w 2019 roku, ACID 20 stało się symbolem innowacji i doskonałości w świecie cygar. Owinięte w ciemne liście San Andres z Meksyku, te cygara emanują elegancją i wyjątkowym charakterem. W dotyku są gładkie i jedwabiste, a na ich powierzchni widoczne są delikatne żyłki i cienkie szwy. Charakteryzują się również formą spłaszczenia, co nadaje im wyjątkowy wygląd.

ACID 20 Robusto to nie tylko atrakcyjne opakowanie i wygląd. To przede wszystkim wyjątkowe smakowe doświadczenie. Po pierwszym zapaleniu rozkwita moc połączenia czekolady i kawy, które towarzyszą ziemi i nutom lukrecji. To zmysłowa mieszanka smaków, która rozwija się w trakcie palenia. W miarę jak cygaro płonie, smak ten ewoluuje w kierunku bardziej klasycznej kawy, gdzie czekolada stopniowo ustępuje. W dalszym ciągu możesz cieszyć się ziemią, lukrecją oraz subtelnym białym pieprzem, który dodaje cygaru wyrazistości. Nie zapominamy także o delikatnej słodyczy, która pochodzi z cukrowanego końca cygara. Palenie tego cygara to czysta przyjemność. Utrzymuje ono równą ścieżkę i spokojną linię popiołu. Moc cygara zaczyna się od lekkiej do średniej, co sprawia, że jest doskonałe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników cygar. ACID 20 Robusto to nie tylko cygaro, to dzieło sztuki, które celebruje 20 lat niezrównanej historii marki ACID. Przy każdym zapaleniu docenisz wyjątkowy smak i aromat, który sprawi, że ten cygaro stanie się nieodłącznym elementem Twojej kolekcji.

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Nikaragua
Moc
średnia
Kaliber (ring)
52
Długość
127 mm
Format
robusto
Czas palenia
30-60 minut
Pokrywa (wrapper)
Mexican San Andres
Zawijacz (binder)
Indonesian
Wkładka (filler)
Nicaragua
Opakowanie zbiorcze
puszka 5 szt.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię