pomysłowy zestaw z cygarami z dominikany idealny na prezent
pomysłowy zestaw z cygarami z dominikany idealny na prezent

Cygara na prezent - El Conquistador No. 2

Zestaw dwóch cygar z Dominikany w drewnianej skrzyneczce. Idealna propozycja na prezent. W zestawie znajduje się także obcinarka i zapałki do cygar. Świetne zestawienie wyszukanych smaków.

Ocena ogólna:

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 13 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygara na prezent - El Conquistador No. 2

Zestaw dwóch cygar z Dominikany w drewnianej skrzyneczce. Idealna propozycja na prezent. W zestawie znajduje się także obcinacz i zapałki do cygar. Świetne zestawienie wyszukanych smaków. 

Skład zestawu (2 cygara):

Cygaro Felipe Gregorio Dos Capas Churchill

Bardzo oryginalne cygaro za sprawą dwukolorowej pokrywy. Budują ją liście Connecticut i Sumatra, wkładkę i zawijacz wykonano z tytoni z Dominikany. Świetnie zbalansowane o ziemistym smaku z lekką pikantnością oraz nutami orzechów i ziół.

Cygaro Pelo de Oro Habano Corona

Cygaro należące do serii, która powstała celem uczczenia 15 lat działalności firmy. Doskonale zbalansowane i gładkie. Dominują tu aromaty ziemi, pieprzu, skóry i kawy. Kremowe i rustykalne zakończenie podkreśla doskonały charakter tego cygara.

Cygara oferowane są w stylowej, drewnianej skrzyneczce, która może być idealnym pomysłem na prezent. W skład zestawu wchodzi także obcinacz i zapałki do cygar.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię