Promocja -10% na cygara E.P. Carrillo Promocja -10% na cygara E.P. Carrillo

Promocja -10% na cygara E.P. Carrillo

Lato zbliża się wielkimi krokami i jest to idealny czas, aby przygotować się na sezon grillowy, plażowanie i na letnie przyjemności. Czy może być coś lepszego niż wakacje spędzone na powietrzu, a do tego towarzysz w postaci ulubionego cygara? Nic nie może się równać z tym relaksującym momentem. Przygotowanie do lata wymaga też zrobienia zapasów w formie cygar, dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję na cygara E.P. Carrillo.

Marka E.P. Carrillo to jedna z najbardziej znanych marek cygar na świecie, która oferuje wysokiej jakości cygara dla każdego Aficionado. Mieszanka najlepszych jakościowo liści tytoniowych, w efekcie dała wyjątkowy smak i aromat, którym charakteryzuje się E.P. Carrillo. W ofercie dostępne są między innymi cygara z serii Pledge, La Historia, Encore oraz New Wave Reserva. Każda z nich charakteryzuje się unikalnym profilem smakowym, bogatą paletą aromatów oraz perfekcyjnym wykonaniem. Teraz możesz kupić je w atrakcyjnej cenie, korzystając z letniej promocji -10%. Wystarczy wpisać kod rabatowy LATO23 w koszyku.

Przypominamy, że w drodze do lata czekają na nas dwa ważne święta, które warto uczcić w towarzystwie cygara - czerwcowy długi weekend oraz Dzień Ojca. Nic nie sprawi więcej radości niż obdarowanie ukochanej osoby prezentem, a w przypadku Aficionados - cygarem marki E.P. Carrillo. Nie przegap szansy, aby skorzystać z letniej promocji -10% na cygara marki E.P. Carrillo i cieszyć się nimi przez całe lato. Odpocznij, zrelaksuj się i delektuj się chwilami spędzonymi na powietrzu w towarzystwie świetnej jakości cygar. Promocja trwa od 08.05 do 31.08.2023 r.