Prezent do Twojego zamówienia w marcu Prezent do Twojego zamówienia w marcu

Prezent do Twojego zamówienia w marcu

Prezent do Twojego zamówienia w marcu

Pogoda za oknem zaczyna nas rozpieszczać, a co za tym idzie, warto skorzystać z ciepłych promieni słońca i otworzyć sezon palenia cygar na zewnątrz. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym za 1500 zł, a otrzymasz od nas prezent w postaci cygara. Nie zdradzamy jednak jaki będzie to produkt, ponieważ cygara będą dodawane do zamówień losowo. Może to być E.P. Carrillo Elite Seleccion Oscuro Small Churchill lub Liga Undercrown 10 Robusto. 

E.P. Carrillo Elite Seleccion Oscuro Small Churchill zdobi ciemny liść pokrywy, który pochodzi ze środkowej części rośliny tytoniu. Jest to meksykańskie San Andres Oscuro, które gwarantuje lekki aromat cedru i ziemistości. W połączeniu z ekwadorskim zawijaczem i nikaraguańską wkładką cygaro podczas palenia oferuje naturalne aromaty drewna, orzechów i pikantnych przypraw. Średnia do pełnej mocy na około godzinne palenie.

Drew Estate Liga Undercrown 10 Robusto należy do serii, która powstała dość niedawno, bo w 2021 roku, celem uczczenia 10-lecia Drew Estate Undercrown na rynku. Ciemny liść San Andres z Meksyku, zawijacz Broadleaf Connecticut oraz mieszanka wyselekcjonowanych tytoni z Nikaragui we wkładce oferują bogaty, złożony smak podczas palenia. Budują go nuty czekolady, espresso i kakao, które przełamuje aromat drzewny z czarnym pieprzem.

Zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej. Pamiętaj, że dotyczy ona zamówień za minimum 1500 zł i obowiązuje do końca marca 2023 lub do wyczerpania zapasów.