Jak pakujemy i zabezpieczamy Twoje zamówienie? Jak pakujemy i zabezpieczamy Twoje zamówienie?

Jak pakujemy i zabezpieczamy Twoje zamówienie?

Cygara, które znajdują się w naszym magazynie najpierw muszą do niego trafić. Czy cygara, które otrzymujemy są dobrej jakości i odpowiednio zabezpieczone? Takich pytań pojawia się sporo, jednak zawsze zapewniamy, że nasze zamówienia od producentów są realizowane w zgodzie z wszelkimi wytycznymi i tak, aby cygara miały odpowiednie warunki i nie straciły jakości.
Cygara, które przyjmujemy do magazynu, docierają do nas w solidnych kartonach. Każdy karton, w zależności od wielkości, mieści drewniane skrzynki, które zabezpieczone są foliami i torebkami nawilżającymi. Dzięki temu cygara są zabezpieczone nie tylko przed wyschnięciem, ale także przed wymianą powietrza z zewnątrz. Niektórzy producenci zabezpieczają skrzynki cygar, wkładając je dodatkowo w jeszcze jedną folię i zabezpieczając plombami.

Magazyn czy humidor do przechowywania cygar?

Śmiało można stwierdzić, że nasz magazyn do przechowywania cygar znacząco różni się od standardowych tego typu miejsc. Przede wszystkim jest to magazyn w formie humidora walk-in. Potrzebujemy sporo miejsca do przechowywania cygar w odpowiedni sposób, dlatego powstał magazyn centralny w Markach, który stanowi humidor zajmujący 2 duże pomieszczenia. Cygara, które znajdują się w naszym magazynie przechowywane są w najbardziej odpowiedni sposób do zachowania ich świeżości. W humidorze panuje stale monitorowana, odpowiednia temperatura i wilgotność.  

Składanie zamówienia na cygara

Po złożeniu zamówienia przez naszą stronę internetową i przeprocesowaniu płatności możemy przystąpić do realizacji. Status zamówienia zmienia się w zależności od wybranej przez Ciebie płatności. Jest to 8 statusów, które opisaliśmy poniżej.

Statusy zamówień

Oczekuje na płatność - taki status zamówienia oznacza, że wybrałeś płatność Paynow i nie została ona zaksięgowana. Najczęściej dotyczy to zamówień, które w trakcie wykonywania płatności zostały przerwane, np. nie podałeś kodu Blik.
 
Oczekiwanie na płatność przelewem - jeśli wybrałeś płatność przelewem tradycyjnym, to taki status zamówienia pojawi się zaraz po jego złożeniu. Oznacza to, że zamówienie będzie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Księgowania odbywają się jedynie w dni robocze i w zależności od banku, wpływają do nas z reguły w ciągu 24h.
 
Przygotowanie w toku - ten status oznacza, że Twoje zamówienie zostało opłacone i jesteśmy w trakcie jego kompletowania.
 
Oczekiwanie na dostawę, wysyłka w ciągu 1-2 dni - oznacza, że zamówienie zostało opłacone i przyjęte do kompletowania. Jeśli jednak nie mamy zamówionego przez Ciebie produktu w magazynie centralnym, wówczas czekamy 1-2 dni robocze na jego transport z innych naszych magazynów. Wysyłka takiego zamówienia zajmuje z reguły 48h.
 
Wysłane - oznacza, że zamówienie zostało skompletowane, spakowane i czeka na odbiór przez pośrednika do odbioru towaru. Zamówienie z tym statusem zostaje odebrane w ciągu 24h w dni robocze od poniedziałku do piątku.
 
Gotowe do odbioru - zamówienie czeka na Ciebie w Markach przy ul. Piłsudskiego 185a.
 
Niekompletne dane adresowe, prosimy o kontakt - wypełniłeś wszystkie pola adresu dostawy, jednak Twój numer telefonu nie ma 9 cyfr, a np. 8. Innym przykładem takiego statusu jest podanie złego kodu pocztowego lub całego adresu. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i podaj nam prawidłowe dane. Wówczas będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.
 
Anulowane zamówienie oznacza natomiast, że coś poszło nie tak, albo nie mamy odnotowanej płatności od kilku dni, albo dane adresowe są niepoprawne i nie możemy się z Tobą skontaktować.

Pakowanie i zabezpieczanie cygar

Poniżej przedstawiamy proces pakowania Twojego zamówienia.
  1. Kompletowanie zamówienia.
  2. Zabezpieczanie przed wysychaniem - torebka strunowa i torebka nawilżająca (Torebka nawilżająca dodawana jest do zamówienia tylko jeśli widnieje jako pozycja w Twoim zamówieniu, kliknij tutaj, by zamówić).
  3. Zabezpieczenie przed uszkodzeniem mechanicznym - folia bąbelkowa.
  4. Pakowanie w kartonik lub skrzynkę po cygarach.
  5. Zabezpieczenie - koperta bąbelkowa lub karton.
  6. Zapakowanie w foliopak lub karton w zależności od wielkości zamówienia.

Zapakowanie cygar na prezent

Na naszej stronie internetowej zamówisz również cygara na prezent. Jeśli szukasz upominku dla miłośnika cygar to mamy coś dla Ciebie. Przy składaniu zamówienia wystarczy, że zaznaczysz w koszyku pole "Zapakuj na prezent" (opcja dodatkowo płatna w zależności od wyboru ilości opakowań), a my zajmiemy się resztą.