Oferta dla firm Oferta dla firm

Oferta dla firm

Cygara przeżywają swój renesans od ponad stu lat. W odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich Aficionados powstała firma IGUANA Górski, Kurek sp.k. Swoją działalność rozpoczęła w maju 2006, a jej powstaniu towarzyszyła pasja do cygar oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe założycieli.

Misją firmy IGUANA Górski, Kurek sp.k. jest profesjonalna obsługa zarówno Państwa – miłośników cygar, jak i naszych partnerów biznesowych, zainteresowanych cygarami klasy premium i usługami powiązanymi.

Działalność firmy obejmuje:

– sklep internetowy Cigarro.pl - Twój sklep z cygarami

– sprzedaż hurtową cygar i akcesoriów do sklepów, restauracji i hoteli - Iguanacigars.pl

– ofertę upominków biznesowych - Upominkibiznesowe.pl

– ofertę upominków do koszy prezentowych

– ofertę dla segmentu HORECA (hotele, restauracje)

– catering cygarowy podczas uroczystości i imprez.

Nasze starania mają na celu utrzymanie jak najwyższej jakości obsługi naszych partnerów, nawiązując do dawnych tradycji handlowych i kolonialnego charakteru sprzedaży cygar.

Degustacje cygar i alkoholi

Jeśli organizujesz event i szukasz atrakcji, które będą ciekawe i niebanalne to wybór degustacji cygar lub alkoholi albo jednego i drugiego to strzał w dziesiątkę. Nasza oferta obejmuje degustacje na terenie całego kraju. Przeprowadza je Tomasz Żołądkiewicz, Mistrz w Wolnym Paleniu Cygar. Jako pierwszy na świecie w 2017 r. złamał barierę 3 godzin palenia cygara. 

Taka atrakcja eventowa jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dla osób palących, jak i niepalących. W końcu nie na co dzień spotyka się światowego mistrza i pali cygaro lub pije dobry jakościowo trunek. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla sklepów, hoteli i restauracji. Aby nawiązać z nami współpracę i poznać warunki handlowe, prosimy o przesłanie zapytania na adres podany w zakładce kontakt.

Upominki biznesowe

Cygara i akcesoria cygarowe mogą być wyśmienitym upominkiem dla Państwa partnerów biznesowych. Oprócz poniższej oferty – na Państwa życzenie – przygotujemy specjalną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb, zarówno pod względem samych cygar, akcesoriów, dodatków jak i sposobu opakowania oraz oznakowania.

Cygara dobieramy tak, aby zadowoliły początkujących Aficionados oraz wytrawnych koneserów i znawców cygar. Branding upominków, czyli indywidualne dedykacje lub oznakowanie z Państwa logo w postaci grawerunku lub banderolki na cygarze, będzie idealnym rozwiązaniem do obdarowania klientów podczas imprezy oraz jako wyraz podziękowania.

Upominki to nie tylko cygara. W naszej ofercie znajdziecie kosze prezentowe, zestawy świąteczne i wiele, wiele więcej. Zapraszamy na naszą stronę internetową Upominkibiznesowe.pl.

Cygara do koszy prezentowych

Polecamy cygara jako ciekawe uzupełnienie koszy prezentowych. Szczególnie polecamy cygara w tubach, w niewielkich zestawach tzw. samplery oraz cygaretki. Proponujemy także zestawy trzech cygar, obcinacza i zapałek w drewnianej skrzyneczce Cigarro.pl.

Oferujemy też możliwość brandowania skrzyneczki w Państwa logo, które może być umieszczone na banderolce lub folii metalizowanej z grawerunkiem. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o przesłanie zapytania na adres podany w zakładce kontakt.

HORECA i catering cygarowy

Organizowane przez Państwa przyjęcia i imprezy możemy uzupełnić naszą ofertą cateringu cygarowego.

Proponujemy cygara:

– w tubach szklanych i aluminiowych dla zachowania świeżości poza humidorem,

– w pojedynczych kartonikach

– w formatach dobranych do imprezy

– banderolką z logo lub dedykacją

– gabloty i humidory prezentacyjne.

Profesjonalny catering cygarowy jako uzupełnienie oferty, zdecydowanie podniesie prestiż Państwa hotelu, restauracji czy lokalu.

Wśród Państwa Partnerów znajdują się zapewne początkujący Aficionados oraz wytrawni koneserzy. Cygaro będzie wyśmienitym dopełnieniem lunchu, kolacji czy też chwili relaksu z kawą lub szklanką ulubionego trunku. Satysfakcja z tych doznań sprawi, że Państwa Partnerzy na długo zapamiętają te chwile.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość można również wysłać za pomocą formularza w zakładce kontakt.